Ensemble Leporello VZW

Delaunoystraat 58 - bus 3
B-1080 Brussel
Mobile +32 (0)477/3456.22
e-mail dirk.opstaele@icloud.be

  

MET DE STEUN VAN
GC DE KROON, 30CC LEUVEN, TAXSHELTER, BREDE SCHOOL MOLENBEEK, FEDERATION WALLONIE BRUXELLES
 

Seizoen 2017-2018

2017

maart 2017

01/03 20:30
NL
Heist o/d Berg

mei 2017

08/05 14:00
NL
Overleiestraat 47, 8500 Kortrijk (BE)

juni 2017

09/06 11:00
FR
Brussel

augustus 2017

22/08 11:00
-
COUR D'IPES, FESTIVAL DE HUY
HUY
22/08 14:00
-
COUR D'IPES, FESTIVAL DE HUY
HUY

september 2017

17/09 13:00
-
GC De Plomblom (programmatie op straat)
Graanmarkt, 9400 Ninove
17/09 14:00
-
CC De Plomblom (programmatie op straat)
Graanmarkt, 9400 Ninove
17/09 15:00
-
CC De Plomblom (programmatie op straat)
Graanmarkt, 9400 Ninove
17/09 16:00
-
CC De Plomblom (programmatie op straat)
Graanmarkt, 9400 Ninove
25/09 10:30
NL
Nieuwpoort City
Nieuwpoort
25/09 13:30
NL
Nieuwpoort City
8620 Nieuwpoort
26/09 10:30
NL
Nieuwpoort City
8620 Nieuwpoort
26/09 13:30
NL
Nieuwpoort City
8620 Nieuwpoort

oktober 2017

01/10 14:00
NL
CC De Spil
8800 Roeselare
01/10 16:00
NL
CC De Spil
8800 Roeselare
02/10 10:30
NL
CC De Spil
8800 Roeselare
02/10 13:45
NL
CC De Spil
8800 Roeselare
03/10 10:30
NL
CC Casino
8670 Koksijde
03/10 13:30
NL
CC Casino
8670 Koksijde
04/10 10:00
NL
CC Casino
8670 Koksijde
05/10 10:30
NL
School a/d stroom (Bibliotheek Elsschot)
2000 Antwerpen
05/10 13:30
NL
School a/d stroom (Bibliotheek Elsschot)
2000 Antwerpen
13/10 12:30
NL
30CC, Stadsschouwburg
Leuven
13/10 20:00
NL
30CC, Stadsschouwburg
Leuven
15/10 15:00
NL
Theater Vooruit Boechout
2530 Boechout
16/10 20:00
FR
Zeppelin
St André lez Lille, France
17/10 10:30
NL
CC Lokeren
9160 Lokeren
17/10 13:45
NL
CC Lokeren
9160 Lokeren
17/10 20:00
FR
Zeppelin
St André lez Lille, France
18/10 10:00
NL
CC Lokeren
9160 Lokeren
23/10 10:30
NL
CC Het Gasthuis
3200 Aarschot
23/10 13:30
NL
CC Het Gasthuis
3200 Aarschot
24/10 20:00
NL
Hasselt Cultuurcentrum
Hasselt
26/10 10:30
NL
GC De Wiek
9240 Zele
26/10 14:00
NL
GC De Wiek
9240 Zele

november 2017

03/11 11:00
-
CC Jette
Jette (Brussels)
06/11 10:00
FR
Théâtre de la montagne magique
Brussel
06/11 10:30
NL
CC Lanaken
Lanaken
06/11 13:30
FR
Théâtre de la Montagne Magique
Brussel
06/11 13:30
NL
CC Lanaken
Lanaken
07/11 10:00
FR
Théâtre de la Montagne Magique
1000 Brussel
07/11 10:30
NL
CC Lanaken
Lanaken
07/11 13:30
FR
Théâtre de la Montagne Magique
1000 Brussel
07/11 13:30
NL
CC Lanaken
Lanaken
14/11 10:30
NL
OC De Djoelen
Turnhout
14/11 13:30
NL
OC De Djoelen
Turnhout
16/11 10:30
NL
CC De Kern
Wilrijk
16/11 14:00
NL
CC De Kern
Wilrijk
19/11 14:00
NL
Wielsbeke
19/11 16:00
NL
OC Leieland
Wielsbeke
21/11 10:30
NL
Zemst
21/11 14:00
NL
Zemst
23/11 14:00
-
Ecole Saint Joseph, La Louvière
7100 La Louvière
24/11 14:00
-
Ecole Eugène Valentin
7110 Houdeng-Aimeries
30/11 10:00
NL
Moorsele
30/11 10:45
-
Collège Saint Hubert
1160 Auderghem
30/11 13:45
-
Collège Saint-Hubert
1160 Auderghem
30/11 14:00
NL
Moorsele

december 2017

01/12 10:45
-
Centre scolaire du Blankedelle
1160 Auderghem
05/12 10:30
NL
Ninove
05/12 13:30
NL
Ninove
06/12 11:00
-
Ecole de Stockel
1150 Sint-Pieters, Woluwe
11/12 10:30
NL
Dilbeek
11/12 13:30
NL
Dilbeek
12/12 10:00
NL
Dilbeek
12/12 13:30
NL
Dilbeek
12/12 13:30
NL
Dilbeek
15/12 11:00
NL
Haacht
15/12 13:30
NL
Haacht
29/12 11:00
-
Théâtre de la Balsamine
1030 Schaarbeek
29/12 14:00
-
Théâtre de la Balsamine
1030 Schaarbeek

2018

januari 2018

10/01 12:30
-
Ecole St Hubert (Auderghem).
Auderghem, Brussel.
27/01 19:00
FR
Centre Culturel André Malraux
Hazebrouck, France

februari 2018

03/02 11:00
-
CC Jette
Jette (Brussels)
05/02 11:00
-
CC Braine le Château
Braine le Château
24/02 15:30
-
Foyer Culturel de Manage
7170 Manage

maart 2018

01/03 12:30
NL
Heist o/d Berg
13/03 20:00
NL
Sint-Niklaas
16/03 20:15
NL
Tienen
17/03 20:15
NL
Lokeren
23/03 20:30
NL
Oudenaarde
30/03 20:00
NL
Nieuwpoort
31/03 20:15
NL
Poperinge

april 2018

14/04 20:30
NL
Tielt
18/04 20:15
NL
Aartselaar
19/04 20:00
NL
Scherpenheuvel-Zichem